Kontakt

 

 

najka@najka.pl

+48 609 307 048‭‬

Proszę o pozostawienie wszystkich danych ze względu na charakter usługi.
Żadne dane nie są nikomu udostępniane i są bezpieczne.

   

  Fotograf Praga-Południe

  Doświadczenie stanowi klucz do wykonywania cudownych ujęć dziecięcych. To magia uchwyconej chwili, jednak liczy się również tutaj pomysłowy fotograf Praga-Południe. Moje umiejętności i swego rodzaju wyczucie sprawią, że kadry będą wyglądać wprost zjawiskowo. Maluszki wymagają odpowiedniego podejścia, a jako rodzic doskonale znam temat od podszewki. Współpraca z wyspecjalizowanym fizjoterapeutą generuje wręcz obowiązek, ponieważ zapewniamy dziecku jednoczesne bezpieczeństwo w trakcie sesji. Jego samopoczucie jest najważniejsze. Dopiero wtedy możemy realizować ustaloną wizję. Studio gwarantuje miłą, spokojną atmosferę oraz źródło genialnych wspomnień, owocujących wykreowaniem różnorodnych, tematycznych albumów. Czego tak właściwie chcieć więcej?

  Co może zaoferować Ci fotograf Warszawa Praga?

  Przede wszystkim zdjęcia noworodkowe od 5 dni do 6 tygodnia życia. Ponadto sesje niemowlęce, obejmujące maluszki od 7 tygodnia do 5 miesięcy. No i oczywiście nie moglibyśmy pominąć ujęć dziecięcych od 5 miesięcy do nastu lat. Poza tym fotograf Warszawa Praga wykonuje sesje plenerowe, urodzinowe, ciążowe czy kobiece. Dokładny cennik wraz z wyszczególnionymi pakietami znajdziesz w zakładce Sesja zdjęciowa. Dysponuję rozmaitymi gadżetami oraz dodatkami, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać zaproponowane przez Ciebie akcesoria.

  Fotograf Warszawa Praga-Południe to także pewnik dogodnej lokalizacji

  Przestrzenne studio, liczące 70m2 mieści się na ulicy Kościuszkowców. Zatem fotograf Warszawa Praga-Południe został ulokowany w jednej z najbardziej znanych dzielnic stolicy. Dojazd nie sprawia więc większego problemu, co skutkuje bezsprzecznym komfortem. Wygody dostarcza też samo studio. Dbam o zachowanie odpowiedniej temperatury czy wystroju pomieszczenia. Natomiast nastrój tworzymy razem już podczas sesji. Godne zaufania miejsce stanowi najistotniejszy cel.

  Wspólnie ustalimy wszelkie szczegóły i określone preferencje

  Sesja ma odpowiadać Twoim oczekiwaniom, dlatego najpierw ustalamy konkretne szczegóły. Jeżeli tylko w naszych rękach leżeć będzie przygotowanie scenerii, musimy zostać o tym wcześniej przez Ciebie powiadomieni. Rezerwacja odbywa się telefonicznie bądź mailowo, więc sama forma kontaktu jest bajecznie prosta. Oczywiście masz prawo mieć różne wątpliwości lub pytania, na które chętnie odpowiem. Wyślij powyższy formularz kontaktowy, co zdecydowanie ułatwi nam dalszą współpracę. Serdecznie zapraszamy!