Sesja zdjęciowa

Najka Photography posiada w swojej ofercie sesje:  

noworodkowe

(maluszki od 5 dni do 6 tygodni życia)
sesja noworodkowa cennik (kliknij) i zasady sesji noworodkowej (kliknij)

fotografia-noworodkowa-warszawa (33 of 77)

niemowlęce

(maluszki od 7 tygodnia do 5 miesięcy)
sesja dziecięca cennik (kliknij) i zasady sesji dziecięcej (kliknij)

fotografia-noworodkowa-warszawa (33 of 77)

dziecięce

(dzieci od 5 miesięcy do -nastu lat) sesja dziecięca cennik zobacz tutaj

sesje plenerowe

zobacz tutaj

urodzinowe tzw. „cake smash”

sesja urodzinowa cennik: kliknij tutaj

fotografia-cakesmash-warszawa (36 of 36)

 

brzuszkowa

sesja ciążowa cennik (kliknij) i zasady sesji ciążowej (kliknij)

fotografia-ciazowa-warszawa (11 of 36)

fotografia-glamour-warszawa (6 of 13)

kobiece

fotografie glamour zobacz cennik
A także rodzinne sesje zdjęciowe – w plenerze lub w studio

  • – sesja reportażowa, zobacz cennik
  • – sesja ślubna, zobacz cennik
  • – sesja chrzest, zobacz cennik
  • – sesja komunijna, zobacz cennik

Sesja zdjęciowa – Warszawa

Sesje odbywają się w naszym studio w Warszawie lub też w plenerze.
Aby zarezerwować termin spotkania prosimy o kontakt mailowy pod adresem najka@najka.pl lub telefoniczny pod numerem 609 307 048.

GADŻETY I DODATKI DO SESJI
Wszystkie dodatki do sesji tj: ubranka, dodatki, gadżety, nakrycia i ozdoby głowy są naszą własnością i wszystko to jest dostępne podczas sesji. Jeśli mają Państwo życzenie aby na sesji wykorzystać jakieś ulubione ubranka lub zabawki dziecka – nie ma z tym żadnego problemu, prosimy tylko wcześniej o informację tak abyśmy mogli przygotować odpowiednią scenerię.

ANULOWANIE SESJI
Sesje można odwołać bez konsekwencji na 24 godziny przed spotkaniem.

Profesjonalne sesje zdjęciowe

Czas ciąży przebiega u każdej kobiety inaczej. Jedno jest pewne – bez względu na okoliczności jest to wyjątkowy czas w życiu przyszłej mamy. Zachodzące zmiany zwiastujące pojawienie się młodego członka rodziny, uczucie kopania maluszka – to wszystko tworzy magię i niepowtarzalny klimat w oczekiwaniu na nadejście dziecka. Aby uwiecznić te chwile warto skorzystać z profesjonalnej sesji zdjęciowej, podczas której przyszła mama będzie mogła uwiecznić swoje piękno i dar życia, który wkrótce pojawi się na świecie. Wspólne wspominanie czasu ciąży w towarzystwie klimatycznych zdjęć będzie z pewnością wspaniałym przeżyciem!

Profesjonalna sesja zdjęciowa Warszawa dla noworodków

Pojawienie się dziecka to podniosły moment w życiu każdej rodziny. Celebrowanie tej chwili jest jak najbardziej uzasadnione. Emocje, jakie towarzyszą młodym rodzicom są wyjątkowe, podobnie jak każda chwila spędzona z nowo narodzonym dzieckiem. Każdy kolejny tydzień przynosi zmiany w rozwoju malucha – taka profesjonalna sesja zdjęciowa w Warszawie pozwoli uwiecznić te ulotne chwile, kiedy dziecko jest jeszcze małe. Możesz skorzystać tutaj z wybranych stylizacji i aranżacji. Z pewnością taka pamiątka będzie stanowiła ogromną wartość dla wszystkich członków rodziny!

Profesjonalne sesje fotograficzne w dowolnym stylu

Najka Pohotography oferuje także sesje w stylu glamour oraz reportażowe. Jeżeli masz swoją wizję takiego spotkania, klimatu, używanych akcesoriów – powiedz nam o tym! Dysponujemy pokaźną bazą dodatków i gadżetów, które urozmaicą kadry. Decydując się na takie profesjonalne sesje fotograficzne możesz oczekiwać staranności o detale. Jeżeli dysponujesz własnymi dodatkami, które chcesz wykorzystać podczas takiego spotkania – nie wahaj się o tym powiedzieć! Dzięki temu takie spotkanie zaowocuje dokładnie takimi zdjęciami, jakich oczekujesz!

Sesje zdjęciowe w Warszawie – zainwestuj w uwiecznienie wspaniałych wspomnień!

Bez względu na to, czy chcesz zdecydować się na sesję glamour, reportażową, ciążową czy noworodkową – masz do dyspozycji profesjonalnie przygotowanie studio. Doskonałe oświetlenie, nowoczesny sprzęt w rękach wprawnego fotografa pozwoli cieszyć się efektami sesji zdjęciowej w Warszawie. Na etapie postprodukcji zdjęcia zostaną poddane fachowej edycji, dzięki czemu finalnie otrzymasz tylko najlepsze ujęcia – takie, do których z pewnością będziesz cyklicznie wracać! Zainwestuj we wspaniałe wspomnienia i ciesz się korzyściami wynikającymi z takiej pamiątki!