Studio

Moje studio o powierzchni 70 m2 ma do zaoferowania całą masę rekwizytów i dodatków do sesji zarówno dla najmłodszych modeli jak i tych nieco starszych. Odpowiednia temperatura, przestronne wnętrze i wszelkie udogodnienia sprawiają, że spotkanie przebiega spokojnie i w przyjemnej atmosferze.

Sesja zdjęciowa w studio

Przybywając do studia mają Państwo możliwość wyboru strojów i dodatków do sesji. Sami podejmujecie decyzję w jakiej kolorystyce i tonacji będą wykonywane zdjęcia Waszego maluszka.
A dla przyszłych mam oferujemy bardzo wygodne łoże z baldachimem ☺

Studio mieści się w Warszawie przy ulicy Kościuszkowców.
Serdecznie zapraszamy.

IMG_6735
studio-Najka-0
studio-Najka-2
studio2
studio-Najka-4
studio-Najka-5
studio-Najka-6
studio1

Sesja zdjęciowa – studio profesjonalne

Kolekcjonowanie wspomnień należy do najprzyjemniejszych chwil w życiu każdego człowieka. Szczególnie dotyczy to osób, które dzielą się tymi chwilami z najbliższymi. Pamiątką nie musi wcale być magnes z wakacji czy specjalna grafika zakupiona na lokalnym bazarze. Doskonale sprawdzi się w tym sesja zdjęciowa. Studio oraz obecność profesjonalnego fotografa daje gwarancję, że wszystkie ujęcia będą uchwycone w najlepszej możliwej jakości. Taka współpraca daje wiele możliwości, a kreatywność ludzka nie zna granic. Istnieje znacznie więcej rozwiązań, niż klasyczna sesja zdjęciowa. Studio pozwala na bardzo dużo różnych, ciekawych możliwości. Oprócz idealnie dobranych warunków potrzebne jest oczywiście doświadczenie fotografa, który musi poczuć chemię ze swoimi „modelami”.

Sesje zdjęciowe w studio – dlaczego warto?

Poprzez uchwycenie chwil swojego maleństwa dostajemy mnóstwo wspomnień na przyszłe lata. Sesje zdjęciowe w studio pozwalają uchwycić takie momenty z życia noworodka lub niemowlęcia, których sami nie bylibyśmy w stanie stworzyć. Mamy do dyspozycji dużą liczbę rekwizytów, które można wykorzystać podczas robienia fotografii. Sesje zdjęciowe w studio przebiegają w spokojnej atmosferze. Poza kwestiami technicznymi dopracowanymi do perfekcji zapewniamy odpowiednią temperaturę oraz przestronne wnętrze. Takie warunki sprawiają, że maluch czuje się komfortowo i łatwiej uzyskać idealny efekt. Oczywiście znajdziemy również miejsce dla przyszłych mam, które także możemy uchwycić w obiektywie. Łoże z baldachimem doskonale pasuje zarówno dla kobiet w ciąży, jak również ich pociech kilka miesięcy później.

Sesja fotograficzna w studio – pomysł na prezent

Uchwycenie fotografii ciążowych lub dziecięcych to pamiątka na całe życie. Warto sprawić prezent swoim najbliższym. Sesja fotograficzna w studio dla będącej w ciąży młodszej siostry czy też dla przyszłego chrześniaka to świetny pomysł na upominek. Wasz komfort jest najważniejszy, dlatego właśnie to Wy decydujecie o ubiorze i dekoracjach. Koncepcję ustalamy razem, aczkolwiek Wasze zdanie jest oczywiście decydujące. Właśnie z tego powodu sesja fotograficzna w studio to świetny pomysł nie tylko dla Ciebie, ale również dla Twoich najbliższych. A co w przypadku, kiedy nie jesteśmy w ciąży lub nie mamy dziecka? Nic straconego – w naszej ofercie znajdziecie także zmysłowe sesje zdjęciowe dla kobiet. Jeśli chcesz zrobić prezent bliskiej przyjaciółce, z wielką chęcią stworzymy fantastyczne wspomnienia!