Sesje plenerowe

Sesje plenerowe dla dzieci i nie tylko!

Pogoda za oknem sprzyja do spędzania czasu na zewnątrz. Uwielbiamy spacerować w parkach czy też nad akwenami wodnymi. Sesje plenerowe to coś, co znakomicie wpasowuje się właśnie w klimat cieplejszych dni. Każdy może skorzystać i przekonać się na własne oczy, jak piękne ujęcia można zrealizować przy odpowiednim ustawieniu aparatu, kadru i wykorzystaniu światła. Jeżeli chcemy uchwycić w nich nasze pociechy, z pewnością znajdziemy idealne miejsce do zrobienia najlepszych zdjęć. Sesje plenerowe jednak wychodzą najlepiej nie w pojedynkę, a grupowo. Dlatego właśnie jest to świetny pomysł dla zakochanych lub całych rodzin. Właśnie takie pamiątki zachowywane na całe życie pozwalają nam udawać się w sentymentalną podróż i doceniać naszych bliskich.

Sesje w plenerze w różnych porach roku

Oczywiście nie tylko latem wychodzimy na zewnątrz i korzystamy z uroków lipcowej i sierpniowej pogody. W końcu spacer w październikowy weekend lub pierwsze dni wiosny także należy do wyjątkowo przyjemnych doznań. Właśnie dlatego sesje w plenerze robimy praktycznie przez cały rok! Najczęściej nasi klienci poszukują letnich ujęć podczas zachodzącego słońca. Nie tylko nad Bałtykiem światło w tym momencie daje nieprawdopodobne wręcz efekty – także w lasach czy nad jeziorami, ale również w wielkomiejskiej dżungli. Dużą popularnością cieszą się jesienne sesje w plenerze. Z pewnością początek jesieni i przełom września października zawdzięczają to wyjątkowym kolorom. Zanim wpadniemy w chandrę wynikającą z ciągłego deszczu i niskiej temperatury, możemy chwycić kilka tygodni złotych i czerwonych drzew w miejskich parkach. Fantastycznie nadają się one do uchwycenia w obiektywie. Coraz częściej realizujemy także „śnieżne” ujęcia w najchłodniejszych miesiącach roku.

Sesja zdjęciowa w plenerze – idealny pomysł na prezent

Kto będzie najbardziej zadowolony z upominku, jakim będzie sesja zdjęciowa w plenerze? Praktycznie każdy! Z pewnością zakup takiego prezentu dla najlepszej przyjaciółki sprawi, że nabierze ona pewności siebie. Kilkanaście zdjęć może w przyszłości dawać jej niezbędnej energii w trudniejszych momentach. To także fantastyczna pamiątka dla rodziców lub dziadków. Piękne ujęcia naszych bliskich mogą być zarówno dla nich, jak również dla nas niezwykle cennymi wspomnieniami, które pozostaną z nami na wiele lat. Sesja zdjęciowa w plenerze to rzecz jasna świetny pomysł dla przyszłych nowożeńców, chcących nieco mniej formalnej pamiątki przed fotografiami w ślubnej sukni oraz garniturze.