Sesje niemowlęce

Sesje niemowlęce – zainwestuj w piękne wspomnienia!

Pojawienie się nowego członka rodziny na świecie budzi wiele pozytywnych emocji. Warto wygospodarować czas na to, aby jeszcze w czasie ciąży umówić się wstępnie z fotografem na taką sesję. Niemowlęce buzie zmieniają się w zasadzie z dnia na dzień – warto zatem uwiecznić w kadrze te ulotne chwile, kiedy dziecko niedawno przyszło na świat. Możesz zdecydować się na indywidualną sesję pociechy albo w towarzystwie mamy czy obojga rodziców.

Sesje niemowląt – jak się przygotować?

Na takie spotkanie z fotografem należy zabrać kilka niezbędników. O czym konkretnie mowa? Zapas pieluszek, a także mokrych chusteczek to podstawa! To jednak nie koniec – opłaca się przygotować też zapasowy strój zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców. Nigdy bowiem nie wiadomo, czy fizjologia malucha nie spłata nam figla! Aby uniknąć niepotrzebnego stresu na wszystkie sesje niemowląt, warto wziąć ze sobą dodatkowe ubranie. Z pewnością takie zabezpieczenie będzie na wagę złota!

Sesja zdjęciowa dla niemowląt – akcesoria

Na takie spotkanie z fotografem warto także zabrać ze sobą pożądane dodatki. Jeżeli np. wyposażyliście się wcześniej w piękne ubranka, w które chcecie ubrać swoje dziecko – przywieźcie je ze sobą! W naszym studiu zapewniamy także kolekcję efektownych dodatków, które pomogą stworzyć ciekawą aranżację. Przed takim spotkaniem ustalimy także preferowany klimat sesji – być może macie już jakieś własne wyobrażenie na temat efektu zdjęć? Chętnie wysłuchamy takich sugestii i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby sprostać wyzwaniom! Sesja zdjęciowa dla niemowląt opiera się przede wszystkim na uchwyceniu wyjątkowych momentów w trakcie aktywności dziecka lub podczas jego krzepiącej drzemki. Takie spotkanie może trwać kilka godzin – wiele zależy od samego modela, który jest w końcu gwiazdą tego wydarzenia! Karmienie, przytulanie oraz duże pokłady cierpliwości – to wszystko pozwala uzyskać pożądany efekt!

Oryginalne fotografie niemowlęcia to świetny materiał na fotoksiążkę dla bliskich

Efektem naszego spotkania będą wyjątkowe ujęcia Waszej pociechy. Możecie je później wykorzystać np. do stworzenia rodzinnego albumu – to doskonała pamiątka, która może stanowić unikatowy prezent dla najbliższych członków rodziny. Babcie oraz dziadkowie z pewnością docenią taki gest i będą często wracać do tych zdjęć. Rodzinne kolaże i albumy to naprawdę cenny skarb, szczególnie dla starszego pokolenia! Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przebiegu takiej sesji – chętnie porozmawiamy oraz wyjaśnimy krok po kroku, jak wygląda takie spotkanie, aby rozwiać Wasze wątpliwości.

Zobacz również inne oferty sesji zdjęciowych: